Oud-profs in het amateurvoetbal 2019/2020

Ook in het seizoen 2019/2020 is het amateurvoetbal weer een bakermat van oud-profs die hun ervaringen uit hun carrière mee geven aan jonge en ambitieuze amateurvoetballers. Een overzicht van oud-voetbalprofs die komend trainer zijn in het amateurvoetbal komend seizoen. Gesorteerd op alfabetische volgorde van achternaam.

  1. Martin Abbenhuis – ODB
  2. Frans Adelaar – Stedoco
  3. Saban Aksit – AW
  4. Arno Arts – DFS Opheusden
  5. Driss El Akchaoui – ZVV De Pelikaan
  6. Peter Barendse – SV Loosduinen
  7. Gerrit-Jan Barten – Angeren
  8. Ron ‘Witlof’ van den Berg – VV Nieuwenhoorn
  9. Ricky van den Bergh – Wateringse Veld Kranenburg
  10. Jhon van Beukering – Be Quick Zutphen & SC Veluwezoom
  11. Alex Booy – SV Heeten
  12. Joop Böckling – HBC Heemstede zaterdag
  13. Ernie Brandts – Brabantia
  14. Raymond Bronkhorst – ADO ‘20
  15. Ton van Bremen – Capelle
  16. Jan Bruin – VV Balk
  17. Peter Burg – BVV
  18. Erwin Buurmeijer – DVC Appingedam
  19. Anthony Correia – ODIN ’59
  20. Dogan Corneille – Excelsior Maassluis
  21. Ton Cornelissen – VV TSC
  22. Jouke Dantuma – Broekster Boys (assistent)
  23. Harry Decheiver – Helios Seventer
  24. Pascal Diender – VV SEH
  25. Meindert Dijkstra – SAB
  26. Martin Drent – VV Gomos
  27. Edwin Duim – SV VHK Sint Jansklooster
  28. Hugo Alves Velame – HFC ‘15
  29. Kenan Durmusoglu – DOS 37
  30. Rene Eijer – EVV Echt
  31. Richard Elzinga – FC Gravenzande
  32. Jouke Faber – SSV Jeddeloh
  33. Winston Faerber – IFC
  34. Jan Gaasbeek – De Merino’s
  35. Boudewijn de Geer – SVVV Taurus
  36. Richard van Gils – VV Oosterhout
  37. Edwin Grünholz – Quick Boys
  38. Hans van der Haar – Lienden
  39. Marc Hegeman – SVBO
  40. Eugene vd Heijden – VV Waspik
  41. Marcel van Helmond – Wilhelmina 26
  42. Edwin Hermans – RKSV Heer (Frank Demouge is assistent)
  43. Joop Hiele – Heinenoord
  44. Wim van der Horst – SC Woezik (assistent)
  45. Leon Hutten – Right-Oh
  46. Jan de Jonge – De Treffers
  47. Eric de Jongh – VV Unicum
  48. Rini Jurna – VV Grijpskerk
  49. John Karelse – Achilles Veen
  50. Ömer Kaya – ZSV Zeilberg
  51. Jasper Ketting – HBC Heemstede zondag
  52. Ronald Klinkenberg – DCV
  53. Marcel Koning – Westlandia
  54. Dick Kooijman – Roda 46
  55. Paul Krabbe – FC Suryoye
  56. Gert Kruys – DOVO
  57. Arjan van der Laan – TEC
  58. Oscar Laguna Burgos – VV Wilhelmus
  59. Ulrich Landvreugd – AFC Amsterdam
  60. Paul de Lange – BVV De Kennemers
  61. John Laponder – Zwaluw VFC
  62. Niki Leferink – DSVD
  63. Sjaak Lettinga – IJVV Stormvogels
  64. Roël Liefden – Leonidas
  65. John van Loen – VVZ ’49
  66. Theo Lucius – The White Boys
  67. Anthony Lurling – FC Engelen
  68. Danny Mathijssen – VV Victoria 03
  69. Martijn Meerdink – Ulftse Boys
  70. Marco Meijer – Monster
  71. Eric Meulendijk – Prinses Irene
  72. Mark Moen – VUC
  73. Bob Mulder – WEO
  74. Daniel Nijhof – HSC 21
  75. Wienie Nilissen – Eendracht 30 (2)
  76. Ronald van Oeveren – RSC Alliance
  77. Ron Olyslager – DVV Duiven
  78. Andre Onclin – VV Warga
  79. Michel van Oostrum – Batavia ’90
  80. Martin van Ophuizen – Purmersteijn
  81. Jan Oosterhuis – De Meern
  82. Mark Otten – RKHVV
  83. Ton Pattinama – SV Deltasport
  84. Ruud Pennings – Goes
  85. Ab Persijn – VV Monnickendam
  86. Jeroen Peters – Woudenberg
  87. Gerrit Plomp – Geinoord
  88. Bob Pontjodikromo – VV Zuidhorn
  89. Jan Poortvliet – RKSV Nuenen
  90. Richard Plug – DVS 33
  91. Sjaak Polak – Vrouwen ADO Den Haag
  92. Patrick Pothuizen – Astrantia SV
  93. Lesmond Prinsen – The Knickerbockers
  94. Marco Roelofsen – Go Ahead Kampen
  95. Robert Roest – HC & FC Victoria 1893
  96. Ivo Rossen – Quick 1888
  97. Jarno Rötgers – VV Sweel
  98. Danny Schenkel – Ajax Vrouwen
  99. Gerrie Schaap – SV Meerkerk
  100. Gerrie Schouwenaar – FC Harlingen
  101. Resit Schuurman – VV Activia
  102. Angelo Simone – Estria
  103. Jimmy Simons – Rijnvogels
  104. Marcel van der Sloot – Cluzona
  105. Arvid Smit – RKVV DEM
  106. André Stafleu – Slikkerveer
  107. Leen van Steensel – Jodan Boys
  108. Roberto Straal – MASV
  109. Jack Sweres – VV Zundert
  110. Gert-Jan Tamerus – Koninklijke HFC
  111. Remco Torken – Duindorp SV
  112. Dennis den Turk – Forum Sport
  113. Berthil Ter Avest – Bon Boys
  114. Marcel Valk – WV HEDW
  115. Jan Veenhof – SV Mussel
  116. Rogier Veenstra – ASWH
  117. Ronny Venema – VV Steenwijk
  118. Robert Verbeek – Sparta Rotterdam
  119. Dominik Vergoossen – SV Someren
  120. Jan Verheijen – FC Ulu Spor
  121. Herman Verrips – VOP
  122. Jeffrey de Visscher – Achilles ’12
  123. Daniël Voigt – RKSV Liessel
  124. Carlo Vorstenbosch – ODC
  125. Hans Voskamp – Warnsveldse Boys 2
  126. Mark de Vries – CSV BOL
  127. Koos Waslander – RBC
  128. Warry van Wattum – Victoria 04
  129. Paul Weerman – VV Staphorst
  130. Rene van der Weij – SC Genemuiden
  131. Peter Wesselink – Excelsior ’31
  132. Andre Wetzel – HVV
  133. Gerard Wiekens – VV Noordster
  134. Piet Wiersma – VV KGB
  135. Mark Wijnreder – SDC ’12
  136. Henk Wisman – Rijnsburgse Boys
  137. Sem Wokke – Schagen United
  138. John de Wolf – SV Spakenburg
  139. Peter Wubben – VV Spijkenisse
  140. Ugur Yildirim – Barbaros
  141. Cemal Yilmaz – SVSSS Udenhout
  142. Tom IJzerman – VV Dieze West
  143. Henk de Zeeuw – Excelsior ‘20
  144. Sieme Zijm – Westlandia
  145. Clemens Zwijnenberg – EMOS

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *